KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15269449
nr 1526 9449
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kvinna i vitt. Olja på pannå, 27x19 cm, yttermått inklusive ram: 47x40 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:35:38
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm